1

Proč máme každý tah promyšlený?

Mít dobře promyšlený postup práce je základem úspěšného webu. Naším prvním úkolem je vytvořit poutavý grafický návrh, který zaujme nejen Vás, ale zejména Vašeho zákazníka, který hledá produkty a služby, jež Vaše firma nebo osoba nabízí. Grafika zde hraje stěžejní úlohu, neboť je nutné si uvědomit, že ve chvíli, kdy zákazník navštíví Váš web, je právě grafika to, co udrží pozornost potenciálního zákazníka. K tomu značně příspívá logicky rozvržená struktura a obsah www stránek. Dobře promyšlenou navigací stránek zpřístupníte web běžnému uživateli internetu, neboť v této fázi nemáte možnost ovlivnit zákazníka osobním jednáním. Naším dalším úkolem je následně převést grafický návrh do plně funkční podoby tak, aby jej mohl shlédnout každý návštěvník bez rozdílu použitého internetového prohlížeče a operačního systému (Windows, Linux). Přitom je kladen důraz na dodržování webových standardů a pravidel pro tvorbu www stránek.

2

Proč je jednoduché si to spočítat?

Je jednoduché si spočítat, že investice do kvalitních a profesionálních webových stránek je výhodná. Internet je jedna velká reklamní plocha, která lze neomezeně využít. A jak sami víte, tak reklama nás velice oslovuje a ovlivňuje. V tomto případě platí: špatné stránky = špatná reklama! Pokud nejsou webové stránky lákadlem jak po grafické, tak po obsahové stránce, pak většinu zákazníků neosloví a ten pak hledá jinde. To Vy ale přece nechcete, nemám pravdu? Je tedy nutné předložit zákazníkům jasné a srozumitelné inforamce zabalené v krásném grafickém hávu. To vše můžete mít. Kvalitně vytvořené webové stránky znamenají zvýšení zájmu o Vaše produkty a služby a tím pádem i zvýšení zisků!

3

Proč je v jednoduchosti krása?

Krédem naší firmy je vytváření jednoduchých a tím pádem uživateli srozumitelných www stránek. Jednoduchost začíná již u vytvoření grafického návrhu, který je koncipován tak, aby již při prvním pohledu bylo zákazníkovi zřetelně jasné, kde má hledat informace, které hledá. Jednoduchost ale nikdy neznamená fádnost. Jednoduché linie jsou krásné a zároveň čisté a jednoduché grafické prvky neodvadějí pozornost od obsahu stránek.

  • Chcete jednoduché a pro uživatele srozumitelné www stránky?
  • Kontaktujte nás.
4

Proč umíme upoutat pěkným designem?

Téměř 50% úspěšnosti Vašich webových stránek spočívá v dobře zvoleném a kvalitně zpracovaném grafickém návrhu. K tomuto patří také dokonalé ladění barev a odstínů, do kterých je možné zakomponovat Vaše již zavedené firemní barvy. Každý grafický návrh ušijeme na míru právě Vám nebo Vaší firmě. Vždy dbáme na to, aby již při prvním otevření stránek klient okamžitě věděl, co na stránkách najde a co prezentují. Grafika webu vytváří první kontakt a vjem zákazníka vůči Vaší firmě.

5

Proč máme rádi svou práci?

Kvalitně odvedené práce se dočkáte pouze od lidí, které jejich práce baví. V této profesi jsme našli zálibu. Sledujeme trendy moderního designu a neustále se učíme novým věcem, abychom Vám dokázali nabídnout to nejlepší z oblasti grafiky a webdesignu.