Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava

Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava

Zpracovali jsme validní XHTML a CSS šablony pro projekt Podnikatelský inkubátor VŠB-TU Ostrava včetně redakčního systému. Grafický návrh dodal zadavatel MD Communications.

Excon Village - reklamní bannery

Vytvořili jsme animované reklamní bannery pro Excon Village. Reklamní bannery byly vytvořeny pro umístění na infomační server iDnes.cz jak ve formátu GIF, tak ve flashi. Grafický návrh většiny reklamních bannerů dodal zadavatel MD Communications.

Srdce

Srdce

Vytvořili jsme design www stránek s prezentací uměleckých děl předních českých výtvarníků, kteří se zhostili úlohy graficky zpracovat siluetu lidského sdrce do svých obrazů k příležitosti konání 8. ročníku mezinárodní konference o nuklearní kardiologii v Praze. Obrazy budou vystaveny v Paláci kultury ve dnech 29. dubna - 2. května a zároveň budou díla zvěčněna na vytvořených www stránkách. Zároveň jsme vytvořili validní XHTML a CSS šablony.

Elektronický obchod Ha-Ra (e-shop)

Elektronický obchod Ha-Ra (e-shop)

Vytvořili jsme www stránky s e-shopem pro společnost Ha-Ra, která na stránkách prezentuje své služby a zboží, které si zároveň můžete koupit v e-shopu.